Eden-Dom Wakacyjny Z Domkiem Goscinnym

Viktiga bekvämligheter

  • Wi-Fi

  • Simbassäng

  • Privat strand

  • Aktiviteter

  • Spa & Hälsocenter

  • Rökning förbjuden

  • Barnvänligt

  • Luftkonditionering

  • Husdjur

Läge

    Lägenheten Eden-Dom Wakacyjny Z Domkiem Goscinnym Trelleborg med 3 sovrum, som ligger i Trelleborg 2 km från Agda's Country shop, erbjuder gästerna bubbelpool och hydromassagebadkar. Den 200 m² stora lägenheten ligger cirka 15 minuters bilresa från Trelleborgs museum i Trelleborg.

    Den här lägenheten har uteplats, klädloge och ett komplett kök samt utsikt över innergården. På boendet finns ett spabadkar, en separat toalett och en dusch för din komfort. I badrummet finns dessutom torktumlare, badlakan och handdukar.

    Lägenheten Eden-Dom Wakacyjny Z Domkiem Goscinnym erbjuder gästerna tillgång till ett komplett kök, där de kan laga sina egna måltider. Området runt lägenheten erbjuder en mängd olika aktiviteter, inklusive biljard.

    Viktig information

    Incheckning: från 14:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 11:00

    Rumsalternativ på Eden-Dom Wakacyjny Z Domkiem Goscinnym Trelleborg

    Den här lägenheten har uteplats, klädloge och ett komplett kök samt utsikt över innergården. På boendet finns ett spabadkar, en separat toalett och en dusch för din komfort. I badrummet finns dessutom torktumlare, badlakan och handdukar.

    Incheckning
    Utcheckning
    Gäster
    2 gäster

    Vuxna:

    2

    Barn:

    0
    Eden-Dom Wakacyjny Z Domkiem Goscinnym Trelleborg Bekvämligheter bild Eden-Dom Wakacyjny Z Domkiem Goscinnym Trelleborg Rum bild Eden-Dom Wakacyjny Z Domkiem Goscinnym Trelleborg Rum bild Eden-Dom Wakacyjny Z Domkiem Goscinnym Trelleborg Natur bild Eden-Dom Wakacyjny Z Domkiem Goscinnym Trelleborg Natur bild Eden-Dom Wakacyjny Z Domkiem Goscinnym Trelleborg Rum bild Eden-Dom Wakacyjny Z Domkiem Goscinnym Trelleborg Kök bild Eden-Dom Wakacyjny Z Domkiem Goscinnym Trelleborg Handfat bild Eden-Dom Wakacyjny Z Domkiem Goscinnym Trelleborg Natur bild Eden-Dom Wakacyjny Z Domkiem Goscinnym Trelleborg Exteriör bild
    Hus Holiday

    Storlek: 200 m²

    Sängtyp: King size-säng

    Mer +

    Eden-Dom Wakacyjny Z Domkiem Goscinnym Trelleborgs läge

    Sevärdheter
    Utmärkta restauranger
    Transport

    Gästrecensioner av Eden-Dom Wakacyjny Z Domkiem Goscinnym Trelleborg

    Här kan du hitta verifierade recensioner som våra användare publicerade på denna webbplats

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.

    Recension har inte skickats.

    Försök igen.

    Vanliga frågor

    • Hur många kvadratmeter är lägenheten Eden-Dom Wakacyjny Z Domkiem Goscinnym?
      Storleken på lägenheten Eden-Dom Wakacyjny Z Domkiem Goscinnym är 200 kvadratmeter.
    Tack för att du prenumererar
    Valuta
    • USD Amerikansk dollar
    • EUR Euro
    • GBP Brittiskt pund
    • AUD Australisk dollar
    • CAD Kanadensisk dollar
    • BRL Brasilianska Real
    • CNY Kinesiska Yuan
    • CZK Tjeckisk krona
    • DKK Dansk krona
    • HKD Hongkongdollar
    • ILS Israelisk ny Shekel
    • JPY Japanska Yen
    • MYR Malaysisk ringgit
    • NZD Nyzeeländsk dollar
    • NOK Norsk krona
    • PLN Polska Złoty
    • RON Rumänsk leu
    • RUB Rysk rubel
    • SAR Saudiarabisk rial
    • SGD Singaporiansk dollar
    • ZAR Sydafrikanska Rand
    • KRW Sydkoreansk won
    • SEK Svensk krona
    • CHF Schweizisk franc
    • TRY Turkisk lira
    • UAH Ukrainska Hryvnia
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thailändska baht
    Välj språk
    Kolla bästa tillgängliga priser
    Ange dina datum för att se priser
    Incheckning
    Utcheckning
    Gäster
    2 gäster

    Vuxna:

    2

    Barn:

    0
    Eden-Dom Wakacyjny Z Domkiem Goscinnym Trelleborg